logo BIP-u
Biuletyn Informacji Publicznej
Miejski Zakład Usług Komunalnych Spółka z o.o.
Witamy na stronie BIP Miejskiego Zakładu Usług Komunalnych w Kole

Jesteśmy firmą z doświadczeniem w zakresie usług komunalnych zarówno podmiotom gospodarczym, które obsługują mieszkańców na terenie Koła oraz jej okolic jak i klientów indywidualnych, a także realizujemy zadania z zakresu ochrony środowiska.

Aktualności

Na podstawie Zarządzenia nr 10/2024 r. z dnia 9 lipca 2024 r. Prezesa Miejskiego Zakładu Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Kole, w związku z panującymi wysokimi temperaturami otoczenia, MZUK Sp. z o.o. będzie czynny w dniach 10-12 lipca do godziny 14:00.
Szanowni Mieszkańcy Koła,

Informujemy, że w kwietniu br. odebrano łącznie 127 ton 100 kg bioodpadów z terenu budownictwa jednorodzinnego i wielorodzinnego.


Biuletyn Informacji Publicznej to urzędowy publikator teleinformatyczny, składający się z ujednoliconego systemu stron w sieci informatycznej. BIP został stworzony w celu powszechnego udostępniania informacji publicznej. Inicjatywa powołania Biuletynu Informacji Publicznej ma na celu realizację tego prawa poprzez utworzenie ogólnodostępnej bazy informacji publicznych obejmującej cały kraj. Ma ona ułatwić i przyspieszyć wyszukiwanie potrzebnych informacji każdemu obywatelowi, podmiotowi gospodarczemu lub instytucji.