logo BIP-u
Biuletyn Informacji Publicznej
Miejski Zakład Usług Komunalnych Spółka z o.o.
Witamy na stronie BIP Miejskiego Zakładu Usług Komunalnych w Kole

Jesteśmy firmą z doświadczeniem w zakresie usług komunalnych zarówno podmiotom gospodarczym, które obsługują mieszkańców na terenie Koła oraz jej okolic jak i klientów indywidualnych, a także realizujemy zadania z zakresu ochrony środowiska.

Aktualności

Informujemy, że w dniu 31.05.2024 r. biuro Spółki MZUK będzie nieczynne. Odbiory odpadów będą realizowane zgodnie z harmonogramem.


Informujemy, że w miesiącu maju br. ostatni odbiór odpadów zmieszanych od przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą odbędzie się w dniu 23.05.2024 r.
Szanowni Mieszkańcy Koła,

Informujemy, że w kwietniu br. odebrano łącznie 127 ton 100 kg bioodpadów z terenu budownictwa jednorodzinnego i wielorodzinnego.


Biuletyn Informacji Publicznej to urzędowy publikator teleinformatyczny, składający się z ujednoliconego systemu stron w sieci informatycznej. BIP został stworzony w celu powszechnego udostępniania informacji publicznej. Inicjatywa powołania Biuletynu Informacji Publicznej ma na celu realizację tego prawa poprzez utworzenie ogólnodostępnej bazy informacji publicznych obejmującej cały kraj. Ma ona ułatwić i przyspieszyć wyszukiwanie potrzebnych informacji każdemu obywatelowi, podmiotowi gospodarczemu lub instytucji.